Srpen 2010

Nejde mi net :(

31. srpna 2010 v 12:38 | Jaňul |  Já píšu ...
Ahoj, na dnešek jsem vám slíbila design + menu .. Ale.. Nejde mi net .. Takže newíím jestli bude .. Ale budu se snažit sem nějak dostat :))

O Paige

31. srpna 2010 v 12:35 | Jaňul |  O Paige
Paige se v seriláu objevila jako na zavolání. Právě po smrti Prue se objevila na jejím pohřbu.Tam Phoebe dostala předtuchu o tom jak jí chce Shax zabít. Na jejich překvapení ale zjistili, že i Paige je čarodějka. Dokonce jejich nejmladší nevlastní sestra. Nemohli o ní noc tušit, protože jejich matka měla tajný milenecký vztah se svým světlonošem Samem. Po něm je Paige napůl čarodějka a napůl světlonoška.
Paige byla utajovaná, protože podobný vztah, jaký měli její rodiče, byl zakázaný. Proto byli nuceni ji umístit do kláštera. Později si ji adoptovali, ale její adoptivní rodiče zemřeli při autonehodě. Paige se zachránila úplnou náhodou svým orbingem, o kterém nevěděla. Stala se nejmladší sestrou a později i nenahraditelnou posilou Moci tří. Dlouho se nedokázala usadit, až když se přidala k policii. Zde potkala svého vyvoleného, detektiva Henryho. Po čase se za něho provdala, má s ním chlapečka a dvojčata a je konečně spokojená.
Paige se objevuje v sériích 4.- 8.série.
Schopnosti: Orbing, orbingová telekineze, schopnosti světlonoše

O Phoebe

31. srpna 2010 v 12:34 | Jaňul |  O Phoebe
Phoebe je nejmladší dcera, po smrti Prue se stala prostřední sestrou. Když byla malá, její matka zemřela a tak jí vychovávala její babička. Po smrti babičky se Phoebe odstěhovala do New Yorku. Po nějaké době se vrátila zpět do San Francisca za sestrami Piper a Prue. Právě díky Phoebe, která přečetla kouzlo z knihy stínů se stali čarodějkami.
Ve čtvrté řadě umírá nejstarší sestra Prue. Phoebe má vidění, ve kterém zabíjí démon Shax dívku. Poté zjistí že ta dívka se jmenuje Paige a že je jejich nejmladší sestra. Phoebe se zamilovala do démona Cola, kterého si vzala a dobrovolně se stala královnou zla, ale záhy se s ním rozvedla. Po několika neúspěšných vztazích pro Phoebe, poslali amora Coopa, do kterého se zamilovala a má sním tři děti.

O Prue

31. srpna 2010 v 12:33 | Jaňul |  O Prue
Prue je nejstarší ze sester Halliwellových a tak zastává především roli ochránkyně svých dvou sester. Je trochu přísná a má sklon ovládat lidi kolem sebe. Své citlivé nitro před ostatními skrývá. Ovládá telekinezi, což je aktivní moc. Silou vůle dokáže působit na objekty kolem sebe, ty pak pomocí myšlenky přemísťovat. Původně sílu ovládala očima, ale později se naučila používat ruce. V devátém dílu druhé série získala schopnost astrální projekce- dokáže svou duševní schránku zhmotnit na libovolném místě, její tělo při tom však upadá do transu, takže je poměrně zranitelná. Mimo to ještě miluje práci, napřed působila v aukční síni, ale poté dala výpověď a stala se profesionální fotografkou, jak si vždycky přála. Usmířila se svým otcem Viktorem Bennetem, kterému vyčítala, že ji i sestry po smrti matky opustil. Při ochraně nevinného byla zraněna démonem Shaxem a Leo ji kvůli zradě Zdroje nedokázal zachránit. Prue umírá.
Ve zkratce:
Narozena: 28 Října 1971, San Francisco
Muži: Andy Trudeau, Whitaker Berrman, Brendan Rowe, Bane Jessup, Jack Sheridan, Dračí čaroděj, Micah (v roce 1670), Justin, Eric (v Londýně), Allen (na koleji), Mitch
Zaměstnání: Pracovala jako správce v muzeu, pak v roce 1998 začala pracovat v aukční síni Buckland a poté pracovala jako fotografka pro magazín 415 (1999) a příležitostně vypomáhala Piper v P3.
Manželství: Zile (čaroděj, 8. února 2001)
Rozvody: Zile (pár hodin po svatbě, když sestry čaroděje zničily)
Děti: žádné
Datum úmrtí: 17. května 2001
Rodokmen: Nejstarší ze sester Halliwellových
Síly: Telekineze a astrální projekce
Auto: černá Mazda Miata a černé BMW

...... :D

30. srpna 2010 v 17:12 | Jaňul |  Já píšu ...
bb

Ahojky, :D tak rozcestíky mám hotový, ale menu udělám až s new designem .. ten tu dám asi zítra :D Ještě ho nemám udělanej :D Ale až ho doděláám .. tak tu budee :DD Taky se budu snažit doplnit všechny články .. :D Jooou :P A zítra asi neoběhnu SB... ale tak ve čtvrtek až :D :P
... A KONČÍ náám prázdniny :// Ááááá... Kdo se těší do školy?? :P Joou :P Pěkně blbá otázka :DD
Nikdo :D No joo :-P Táák :D Dneska jsem tu asi naposled , Pááčko :P

O Piper

30. srpna 2010 v 15:02 | Jaňul |  O Piper
Piper byla prostřední sestra. Sladká, praktická, zábavná, a to dokonce i v časech nebezpečí. Vždy dělala zprostředkovatele mezi Phoebe a Prue.

Po smrti Prue se stala nejstarší sestrou. Piper nesla její smrt velmi těžce. Zprvu Paige neměla moc v lásce, ale pak se to změnilo. Její srdce vždy patřilo jen Leovi i když se jednou rozhodovala mezi sousedem Danem a Leem (ten kvůli tomu sundal křídla). Samozřejmě si vzala Lea, ale Leo se za zásluhy stal staršíma, proto se rozvedli. Ale Leo se k Piper znovu vrátil.
Piper pracovala jako šéfkuchař restaurace Queke, z té, po nějaké době, odešla a otevřela si klub P3.
Na konci seriálu můžeme vidět, že se Piper splnil sen - mít svou restauraci a spokojenou rodinu. Piper a Leo mají spolu dva syny Wyatta a Christoper a dcerku Melindu. :D


Shannen Rozcestník

30. srpna 2010 v 14:35 | Jaňul
lovely-alyssa.blog.cz

Zprávy z Twitteru
Kde se Shannen objevila
Profeionální,Studiové fotky
Rozhovory, reklamy a další videa
Ostatní fotky
Scany s časopisů

Rozcestník Rose

30. srpna 2010 v 14:22 | Jaňul
uil
Zprávy z Twitteru
Kde se Rose objevila
Profesionální,studiové fotky
Ostatní fotky
Scany z časopisů
rozhovory,reklamy a další videa

Rozcestník Holly

30. srpna 2010 v 14:12 | AlysSka
,,
Zprávy z Twitteru
kde se Holly objevila
Profesionální,studiové fotky
Ostatní fotky
Scany z časopisů
Rozhovory,reklamy a ostatní videa Holly


Alyssa Milano Rozcestík

30. srpna 2010 v 10:38 | Jaňul
lovely-alyssa.blog.cz
Zprávy z Twitteru
Kde se Alyss objevila
Profesionální,studiové fotky
Módní kolekce, kterou navrhla Alyss
Rozhovory,reklamy,a ostatní videa
Ostatní fotky
Scany z časopisů
Rekonstrukce

29. srpna 2010 v 14:08 | Jaňul
Ahoj :-)

ode dneška tady na tom blogu bude probíhat rekonstrukce :-) 
udělám rozcestíky,doplním články, prostě bude to tu celkově hezčí :-)

Nevím na jak dlouho , takže pak vám dám vědět :-)

Alyssa - Avatary

29. srpna 2010 v 1:03 | Jaňul |  Avatary
lovely-alyssa.blog.cz
lovely-alyssa.blog.cz
lovely-alyssa.blog.cz
lovely-alyssa.blog.cz
lovely-alyssa.blog.cz


lovely-alyssa.blog.cz

Doplňovačka 0.1

28. srpna 2010 v 20:23 | Jaňul |  Doplňovačky :P
Mám tu pro vás 1.doplňovačku!!
Ted' na téma Charmed

Doplň:

Alyssa _____ Milano
Shannen _____ Doherty
Kaley _____
_____ Krause
Paige ________